Kousek exotiky u vás doma.

Není sůl jako sůl. Zatímco většina z nás zná sůl pouze ze supermarketů, ti zasvěcení vědí, že stejně tak jako u jakéhokoliv jiného sortimentu, i sůl má své spektrum v závislosti na své ceně, chuti, kvalitě a zejména užití. Mořská sůl do bazénu Chlorito.cz přináší alternativu ke chlóru. Tato sůl chrání vodu od mikrobů stejně účinně jako onen chlór, zároveň však dopomáhá k lepší relaxaci těla a taktéž předcházíte přecitlivělosti na chlór. Jde o poněkud nový trend, který u nás ještě nedostál na zasloužené pozornosti. Pokud vlastníte bazén či umělé kryté či nekryté koupaliště, zbystřete.

mořská sůl

Sůl nad zlato není daleko od pravdy, neboť mořská sůl do bazénu nabízí, jak vidmo výše, mnoho výhod, které k poměrem ke své ceně jsou vcelku slušné. Úprava vody pomocí mořské soli pro rekreaci je prospěšné rozhodnutí. Pokud se rozhodnete pro ni, vůbec nemusíte vypouštět svůj bazén. Pamatujte! Materiál užitý pro bazén i bezprostřední plochy okolo musí být imunní vůči soli. V opačném případě by došlo ke korozi. Za vhodný materiál se doporučuje plast či nerezová ocel či titanová ocel. Mořskou sůl do bazénu můžete zakoupit pod hlavičkou různých výrobců a prodejců. Na internetu je k dostání mořská sůl z celého světa, přesto však existují premianti, jejichž mořská sůl do bazénu se vyznačuje vysokou kvalitou a čistotou. Například mořská sůl dovážená z Portugalska či Itálie je tou nejlepší z celé Evropy. Dovážka zakoupené mořské soli na internetu je samozřejmá.

sůl mořská

Vždy se u svého prodejce informujte na ideální dobu a množství dávkování v závislosti na objemu vašeho bazénu. Zvažte nákup soli ve větším objemu. Slaná voda bez nutnosti návštěvy moře je lákává možnost, jak si zpestřit svůj letní den a vykouzlit si tak kousek exotiky. A pokud nevlastníte bazén, i tak tuto sůl můžete užívat ve vaně a dopřát si tak zasloužený odpočinek.