Kuchyně podle vašich představ

Jestliže si budete chtít vybavit nový byt nábytkem nebo prostě interiér inovovat, pak máte jistě několik možností, jak toho docílit. Těmi nejobvyklejšími jsou asi dvě.

banány na lince

1) Můžete si vybrat už hotový nábytek buď i internetovém nebo kamenném obchodě.

2) Nebo si nechat vyrobit vnitřní zařízení na zakázku.

Je pravda, že v mnoha případech bývá už hotový nábytek o něco levnější. Zejména, pokud se rozhodnete pro nějaký supermarket. Jestliže ale nechcete měnit interiér každé dva roky, pak to rozhodně není dobrá varianta.

· To platí především u kuchyní, jejichž zařízení bývá nejvíce namáhané.

Je tedy rozhodně lepší najít si kvalitního výrobce.

· Podle jakých kritérií vybírat?

– Kvalitní truhlář se snaží rozměřit vše tak, aby ve finále bylo zaplněno každé vhodné místo.

– Ti ostatní, kteří na své dobré jméno tolik nedbají, řeší mezery a volná místečka až po usazení nábytku.

Veškeré skříňky musejí být tedy vyrobené doslova na milimetr. Není tedy problém pro truhlářskou dílnu, aby vyrobila například poličku o rozměru půl metru a jednoho centimetru.
velká kuchyně

Nechte si odborně poradit

Výrobce nábytku, kterému na výsledku jeho práce, a hlavně na spokojenosti jeho zákazníka skutečně záleží , také dovede vyrobit kuchyňskou linku s pracovní deskou, jejíž výška bude přizpůsobená té vaší. Nedobře se připravuje jídlo, pokud je někdo menšího vzrůstu. A naopak to jistě platí také.

· Menší kuchaři si ztěžují na bolavé ruce a ti vysocí na unavená záda.

· A nespokojenost kuchaře se jistě promítne i do kvality jídla.

A ještě jedna rada na závěr – kvalitního výrobce poznáte i podle toho, že s vámi bude o výsledném výrobku diskutovat. Hlavně o materiálu a funkčnosti. Kvalitu kuchyně určuje přeci více její funkčnost a odolnost materiálů nežli pouze její vhled a první dojem.