Využijte akce

  • Lahvičky o objemu 10 ml nebo větší o objemu 15-30ml jsou velice žádané. Obsažené nitrity jsou nebezpečné, hořlavé a těkavé, proto jsou zdraví škodlivé. Látka velice rychle z lahvičky vyprchá, proto s ní musíte manipulovat co nejrychleji.

gay

  • Poppers jsou známé po celém světě. Mezi nejznámější patří například produkt Ultra Strong Rush, který můžete najít hned v několika verzích. Malé i větší lahvičky jsou k dostání na jednom místě.
  • Chcete prověřený produkt? Vyzkoušet můžete jakýkoliv. Na výběr je až sto druhů. Některé spadají mezi velice oblíbené a hojně kupované jako je Amsterdam. Prodávají se po celém světě.

  • Německo, Japonsko, Amerika, Anglie to všechno jsou země s největším vývozem poppers. Světové značky najdete však na jednom místě a to u nás. Vždy se jedná o prověřené a známé produkty, které byly prověřeny a díky tomu se na to můžeme spolehnout.

muž

Pro chlapy, muže i kluky

Chcete prožít neobyčejný zážitek? Pocítit něco, co jste ještě neměli šanci vyzkoušet? Jedinečné a výjimečné pocity můžete prožívat každý den. Nebraňte se slasti a raději si ji vychutnejte naplno.

  1. Mezi homosexuály byly tyto produkty známé již v minulém století. Největší boom zažily v devadesátých letech, kdy je začali zkoušet také heterosexuální páry. Můžete je vyzkoušet buďto samotní, někde na akci, nebo v páru, například muž a žena při pohlavním styku. Orgasmus je nepopsatelný a několikanásobný. Je to výbuch slasti, emocí, zvláštních pocitů a výjimečnosti. Procítíte vše intenzivněji a na chvíli ucítíte opravdu výbuch.
  2. U homosexuálů je to trochu jiné. Látky obsažené v lahvičkách, jedná se o nitrity, mají za účinek uvolnění hladkého svalstva, čili i kolem análního otvoru. Proto jsou tak oblíbené, hojně kupované a používané právě mezi homosexuály. Vhodné pro všechny kluky, muže, i živočišné nadšence. Máte to rádi drsně? Vyzkoušejte některý z prověřených produktů, který vás svou účinností nezklame. Vybírat si můžete ze silných i extra silných produktů.