Masáže penisu

Pokud máte rádi adrenalin a vzrušení ve smyslu sexuálním, tak jste na té správné stránce. Nechápejte to ale špatně. My Vám nenabízíme pohlavní styk, ale nabízíme Vám jen masáž penisu, žádné orální uspokojení a podobně. My jsme seriózní podnik, takže tohle u nás rozhodně neprovozujeme. Jedná se o uvolňující masáž, která je zaměřena na Vaše intimní partie. Vyberete si slečnu, která Vás bude vzrušovat a bude se Vám líbit.

erotika

Vybírat můžete podle fotek a popisů v profilech na našich stránkách nebo si můžete přijít vybrat osobně slečnu, která bude podle Vaše gusta. Je to jen na Vás. Vyberte si hlavně termín, ve kterém byste náš salón v Praze chtěli navštívit, aby se nestalo, že byste přišli a všechny slečny v tento den by byly zabrané a na Vás už nezbyl čas ani žádná slečna. Porto je důležité udělat si rezervaci dopředu a to buď telefonicky nebo přes mail či SMS. Všechno najdete zde tak na nic nečekejte a přesvědčte se na vlastní kůži o našich slovech.

Krásné slečny

Nebojte se, všechny slečny jsou opravdu krásné, mladé a mají božská těla, se kterými umí opravdu divy. Je nám jasné, že každý chlap má jiný vkus, proto Vám nabízíme nejrůznější možnosti. Vybírat můžete podle toho, jestli se Vám líbí spíše blondýnky nebo černovlásky či třeba zrzky. Dokonce máme i dvojčata, pokud byste chtěli zažít dvojité pokušení. Jistě budete maximálně spokojení. Všechno je tomu uzpůsobení. Náš interiér se Vám jistě bude také moc líbit.

plavky

Udělejte si výlet do Prahy, který zakončíte v našem salónu, kde načerpáte novou energii a zažijete zde opravdu skvělé vzrušení, které jen tak nezažijete. Užijte si opravdu skvělý zážitek, který rozhodně bude pro Vás jedinečným. Využijte této možnosti a kupte to třeba svému kamarádovi k narozeninám. U nás zakoupíte i dárkové poukazy, nezní to skvěle? Je to opravdu skvělé a všechno ej to jenom kvůli Vám, našim zákazníkům. Přejeme si, abyste od nás odcházeli opravdu spokojení, proto budeme dělat vše, aby to tak opravdu bylo.