Zastavte svůj běh materiálním světem

Věříte? Věříte v v něco, co jste nikdy nespatřili, ale máte pocit, že to existuje? Nevíte přesně, jak to pojmenovat? Víte, člověk se honí stále za materiálními statky, a přitom mu proplouvá mezi prsty to podstatné, co by ho učinilo šťastným.
Kolik bohatých lidí je tak chudých myšlenkou!

Zkuste se pozastavit a popřemýšlet o smyslu svého života.

· Je to to, co skutečně hledáte?
· Je to to, co Vás činí šťastným?
· Je to to, co od života očekáváte?

Připomeňte si okamžiky ze svého dětství, které bývá bezstarostné, neobroušené shromažďováním majetku. Které bývá zdrojem fantazie a myšlenek, které dospíváním zapomínáte.

Kolikrát jste promlouvali se stromy, hleděli ke hvězdám, vyvolávali pomoc z vesmíru. A nyní? Život trávíte ve shonu za penězi a majetkem.
Ano, můžete svou životní pouť obhajovat slovy, že bez peněz se nedá žít. Ale myslíte někdy na to, že se můžete radovat z každého rána, kdy se probudíte? Z každého okamžiku, kdy si uvědomíte svůj úsměv na tváři? Z toho, že můžete pomoci druhému člověku? Nečiní Vás právě toto šťastnějšími?
Neobracíte se čistě náhodou občas k obloze, kde hledáte svou druhou polovinu , která by Vám ukázala cestu? Která by Vás dokonale doplňovala?

Zamyslete senad existencí vyšších mocností,
· které Vaši žádost o pomoc očekávají.
· Které jsou hotovy Vám kdykoliv pomoci.
· Ukázat Vám cestu šťastnějším životem.
· Dodat Vám sílu a energii k odhodlání změnit Vaše myšlení.
A to všechno jen pro Vaše dobro. Pro Vaše štěstí!

Představte si, že se celý život honíte a schraňujete majetek. Co z toho nakonec máte? Podlomené zdraví, narušenou psychiku, a najednou zjistíte, že jste staří. Že jste prožili život o ničem. Že Váš život uběhl, jako voda, a Vy odejdete z tohoto světa bez možnosti napravit jej.
Nedopusťte, aby to došlo tak daleko! Předejděte smutku, že jste nesplnili Vaše skutečné poslání na tomto světě!