Pobyt plný nekonečné relaxace


muž, žena, bazén, hory

Potřebujete si odpočinout po náročném pracovním týdnu? Máte už nad hlavu svých rodinných povinností? Dopřejte si „restart“ na vybraném víkendu pro dva. Klid, relaxace, lázeňské procedury, chutné stravování a pobyt v příjemném pokoji je to, co právě teď hledáte. Naše nabídka je bohatá a pestrá. Zahrnuje výběr pobytů po celé zemi v malebných českých lázních. Za skvělou cenu získáte balíček plný relaxace, který oba potřebujete.

Wellness péče zahrnuje:
· příjemné ubytování v hotelech
· chutné stravování, romantické večeře
· různé masáže a zábaly
· vstupy do bazénů a whirpool, sauny
· procházky, nordic walking
· plnění přání hotelovým hostům
· a mnohé další

bambus, orchideje, kameny

Prodloužený letní víkend? Skvělá příležitost prožít volné dny plné pohodové relaxace na jednom z našich úžasných lázeňských pobytů!

Nekončící odpočinek s wellness procedurami

Nabízíme Vám ke koupi pobyty ve wellnes či spa komplexech, které se nachází v nádherném prostředí českých lázeňských měst. Ty mimo jiné nabízí svým hostům příjemné ubytování, chutné stravování a komplexní služby v oblasti wellness. Každý den nabízíme ideální zázemí pro páry, co si chtějí odpočinout od rodinných a pracovních povinností a mít chvíli jen sami pro sebe. Je to důležité pro upevnění vztahu. Odpočinek, celodenní strava a ničím nerušený klid je to, co právě u nás najdete!

Ten nejkrásnější dárek

Hledáte úžasný dárek pro Vaši partnerku? Chcete potěšit svoji manželku dárkem k výročí? Víkend pro dva ji určitě nadchne! Užijte si romantický víkend ve dvou plný lásky, pohody, relaxace, zábavy i nového poznávání. Wellness má rád každý, proto tento dárek bude tím nejlepším. Do pracovního a rodinného života se vrátíte relaxovaní a s vyčištěnou myslí. Jako bonus Vám zůstanou krásné vzpomínky na úžasný romantický pobyt se svým milovaným partnerem.

ruce, hrnek, káva