Můžete jen dohlížet

Získat vlastní bydlení ve větších prostorech ve městě, kde jste dostal jedinečnou pracovní příležitost, se Vám zdá málo motivační? Zastiňuje Vaši radost myšlenka na stěhování celé domácnosti? Ta obrovská starost, která musí být vyřešena v nejbližších dnech? V podstatě nahonem? Děsí Vás neskrývané nadšení Vašich potomků, které stěhování považují za druh dobrodružství? Jen Vy a Vaše paní víte, jak náročné je sbalit domácnost a odstěhovat se.

byt

Panice se vyhněte s noblesou.

Neděste se. Není důvod!

Dopřejte svým ratolestem požitek z dobrodružného balení osobních věcí do krabic. Užijte si krabicového dýchánku se svými dětmi. V klidu a v pohodě. A víte, proč? Protože to podstatné kolem stěhování vyřeší někdo za Vás. Na Vás připadne pouze funkce přihlížejícího, nebo dohlížejícího, budete-li si to tak přát.

Nepodléhejte panice z náhlého termínu nové pracovní příležitosti a s ním souvisejícího termínu stěhování domácnosti. Přece byste nechtěl denně dojíždět, nebo být přes týden v jiném městě? Odtržený od své rodiny? To, že jste získali skvělé bydlení v místě své pracovní příležitosti, je naprosto skvělá věc.

Udělejte si jen plán.

Naplánujte si s profesionály termín stěhování a potom jen zbytek všech činností přizpůsobte tomuto termínu.

Určitě by nebylo vhodné, aby v den D, kdy nastane Vaše přestěhování, pobývala v blízkosti Vaše paní s potomky. Nakonec při balení osobních věcí do krabic si své dobrodružství užili až dost. Pošlete je na návštěvu k babičce, nebo je odvezte do místa svého nového bydliště, aby se seznámili s okolím. Aby věděli, kde prodávají nejlepší zmrzlinu, nebo kde jsou nejlepší prolézačky. To všechno samozřejmě v případě, pokud chcete na stěhování dohlížet osobně.

dítě v krabici

Máte ovšem také možnost strávit společné chvíle s rodinou na krátké dovolené v tuzemských destinacích. To v případě, že dohlížet na stěhování nehodláte.

A potom jen, hurá, do nového!