Některé činnosti opravdu přenechejte jiným

Je to ale na tom světě pěkně zařízené. Ten umí to, a ten zas ono, a všichni dohromady… Jako byste ta slova už někde slyšeli, viďte? A věřte, že mají svou váhu.
· Proč byste se měli hrnout do instalatérských prací ve vlastní koupelně, když je Vaší profesí něco zcela odlišného?
· Proč byste měli pracovat na fošnách pro nový krov Vaší střechy, když je tesař řemeslník s dovednostmi a zkušenostmi?
· Proč stěhování nenecháte pro stěhovací služby Praha, když zaměstnanci takové firmy mají dlouholetou praxi? Kolikrát se za život stěhujete? Umíte si vůbec poradit?

stěhováci

Víte, měli byste se držet toho svého kopyta a nehrabat se odborníkům do jejich pracovní náplně! Vaši profesi zase potřebují jiní lidé, kterým byste ani nedoporučoval jejich amatérský přístup. Tak nebuďte, jako oni.
Pěkně si to rozmyslete.

Jasně, že si řeknete, že nemáte důvod povolávat stěhovací služby Praha k přestěhování Vaší domácnosti. Odjakživa se lidé stěhovali bez pomoci druhých. Tedy odborníků. Za pár piv jste sehnali řidiče s nákladním autem. Vzali jste si dovolenou, abyste do různě posbíraných krabic sbalili věci. Od kamarádů jste si nechali skladovat denní tisk a časopisy, abyste do nic mohli zabalit sklo.
Jaká to byla dovolená na zotavenou? Pěkná, viďte? Od počátečního rozpačitého postávání uprostřed bytu, až po nekontrolovanou nervozitu při balení, jste si to pěkně užívali. A když už konečně bylo po všem, začali jste znovu vybalovat a skládat do skříní a skříněk. Jak jste po takové dovolené vypadali v práci? Asi hodně unaveně, viďte? Takoví šediví v obličeji, s kruhy pod očima, bez nálady, unavení a pohádaní s životním partnerem. Fakt moc pěkné!

lepenka

Nechtěli byste konečně dát příležitost stěhovacím službám v Praze, abyste nevypadali, jako mátohy, které potřebují lázně? Abyste dovolenou prožili skutečně odpočinkově? A víte, kolik vzácného času trávíte činností, která Vám trvá podstatně déle, než odborníkům? Za tu dobu Vám mohli uniknout, např. pracovní příležitosti, nebo šťastné chvíle s partnerem! Dobře si to rozmyslete!