Jádrové vrtání pro náročné i běžné požadavky

Před vámi stojí masivní zeď, o které víte, že je to železobeton. Vy však potřebuje touto zdí prohnat hned několik trubek a drátů, které musí vést až na druhou stranu dané zdi. Jak tento problém vyřešíte? Vzít do ruky klasickou vrtačku a snažit se masivní železobeton provrtat ?? Tvořit jednotlivé díry a doufat, že konečný rozměr bude pro všechny ty trubky a vodiče stačit? Myslíte si, že je to efektivní řešení, které nemá žádné nevýhody? Nikoliv, vhodnějším řešením bude moderní jádrové vrtání, díky kterému ušetříte nejenom čas, ale také mnoho starostí a peněz.

vrtáky

Rychlá, levná a precizní metoda

Jádrové vrtání Praha je oblíbená nejenom na stavbách, kde je nutné prohnat tlustou zdí například trubku vzduchotechniky, ale také při zkoušení různých materiálů, například mostních konstrukcí. Právě tehdy nejvíce oceníte největší výhodu tohoto způsobu odebírání materiálů do zděných materiálů – odebírání pouze malého množství materiálu a následném odběru celého bloku zdiva.
Důvodů pro využití těchto speciální metody vrtání může být hned několik:
– Je potřeba odebrat vzorek pro následné zkoušky materiálu
– Nesmíte dopustit zvýšené prašnosti způsobené obráběním zdiva
– Musíte zhotovit otvor co nejrychleji a nejpřesněji
Jestliže vidíte v této progresivní metodě řešení, pak se není, čemu divit. Specialisté z Prahy se mohou hravě postarat o vytvoření i velkého otvoru v železobetonové, žulové nebo klasické kamenné zdi. K dispozici mají pokročilé diamantové materiály, jehož pevnosti a odolnosti proti opotřebení odolá jenom málokterý materiál.

dřevo

Netrapte se s velkým úběrem materiálu

Představte si, že byste museli odebrat například materiál, který by měl v průměru celého půl metru a k tomu všemu by šlo o půl metru tlustou zeď. Právě tehdy byste vytvořili tak velké množství prachu, že se o jiné metodě, než je právě ta jádrová, ani přemýšlet nedá, neboť tehdy problém s prašností odpadá.