Neriskujte a neváhejte podstoupit genetické vyšetření

Genetika je něco, co by mělo zajímat každého nastávajícího rodiče. Pokud jste slyšeli o tom, že právě genetika nejvíce ovlivňuje plod v těle matky, pak věřte tomu, že je to pravda. Právě na základě této pravdy je dobré, když nastávající maminka absolvuje vyšetření. To nemusíte být nepříjemné, ba naopak, často jde o jednoduchý dotazník, kterým se zjistí rizika, kterými může matka a její plod trpět. Na základě takových rizik se absolvují další vyšetření, které mají za úkol zjistit, v jakém nebezpečí dítě skutečně je.

geny

Svěřte se do rukou specialistů

Abyste měli jistotu, že váš plod je vyšetřen opravdu kvalitně, měli byste se obrátit na genetickou ambulanci v Olomouci nebo Ostravě. Právě zde najdete pomoc, kterou potřebujete, když máte obavy o zdraví svého malého dítěti. Právě v této ambulanci vám nabídnou profesionální přístup, a to ve všech formách vyšetření. Chcete-li mít jistotu, že děláte pro svou ratolest opravdu maximum, pak byste měli tohle genetické vyšetření opravdu absolvovat.

Co můžete očekávat?

Pečlivý dotazník zjišťující rizika
V případě podezření neinvazivní vyšetření
Pokud půjde o vážná podezření, je možné přistoupit k invazivním vyšetřením

genetika

Na základě méně náročných i velmi náročných vyšetření je možné stanovit závěr. Ten může znamenat buď vaši absolutní radost ve smyslu toho, že vaše dítě bude v pořádku, tak se můžete dozvědět i velmi nepříjemnou pravdu. Tuto pravdu je však mnohem lepší znát již předem, neboť pozdní zjištění by mohlo zamezit ještě nějakým změním. Přeci jenom odebrat dítě, které je ještě nevyvinuté a nemá šanci na pohodlný život, to je dar, kterého by si měla vážit každá matka. Moderní medicína je na velmi vysoké úrovni, proto ji neváhejte využít a zjistěte, jaká rizika vašemu dítěti hrozí a popřípadě neváhejte využít okamžité řešení.