Vše potřebné pro Vaši dílnu i kancelář


Plechové šatní skříně s lavičkou najdou své uplatnění na spoustě různých míst. Víte, jak je dobré, když máte nejen na pracovišti, ale i na spoustě dalších míst, místnost, ve které se můžete převléknout a navíc také místo, kam si můžete uložit své osobní věci. Jak již bylo řečeno, nejen na pracovištích si chcete dopřát tuto výsadu, ale také třeba ve fitness centru či posilovně nebo na jiném sportovišti či u bazénu nebo koupaliště, ale také jej ocení studenti ve školách a tělocvičnách.

plechové skříňky, barevné zámečky

Prostě a jednoduše plechové šatní skříně jsou skvělým pomocníkem na spoustě míst. Dnes už tito pomocníci nemusí být jen šediví a nemusí být jen kovoví, ale mohou mít různý design a také mohou být vyrobeni v mnoha různých odstínech barev. Stačí jen, když vstoupíte do naší nabídky a vyberete si model a provedení, které nejvíce odpovídá Vašim představám.

V naší nabídce plechových šatních skříní najdete modely celé kovové nebo se dvířky z laminované dřevotřísky, s cylindrickým či otočným zámkem a všechny vybavené policí, tyčí na ramínka a háčky. Stačí si jen zvolit barevnou kombinaci a je to. Všechny naše produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních a odolných materiálů, jsou svařované a vydrží Vám sloužit po dlouhá léta.

oranžovo bílé plechové skříňky

Kromě šaten si u nás můžete vybavit i Vaši kancelář kvalitním kancelářským nábytkem a doplňky a také Vaši dílnu a sklad vším potřebným pro přehledné skladování nejen potřebných dokumentů, ale také Vašich produktů a materiálu. Proto na nic nečekejte a vstupte k nám a vyberte si kvalitní vybavení pro Vaše úspěšné podnikání v jakémkoliv oboru.

Jsme si jisti, že u nás najdete všechno, co hledáte a jistě budete spokojeni jak s kvalitou našich produktů, tak také s naším profesionálním přístupem a spolehlivými službami.