Netradiční kousek do vašeho šatníku pro veselejší léto

Letní nálada a počasí nás lákají k nákupu něčeho nového na sebe. Nechte se zlákat k něčemu netradičnímu. V ulicích města ve slunných dnech je rozhodně na co koukat. Ženy nosí různobarevné šaty, vzdušné halenky, sluneční brýle, klobouky, květované šortky… Nepotřebujete náhodou také nějaký nový kousek, abyste mohly dělat parádu a být součástí toho veselého davu? Jednobarevných šortek a triček už bylo dost, pojďte si vybrat něco odvážnějšího, trocha extravagance není nikdy na škodu.

brýle

1.       Klobouk
–          Obchody jsou plné krásných klobouků různých barev a tvarů, jistě si nějaký také vyberete. Praktický a elegantní módní doplněk dodá vašemu outfitu šmrnc. Jen to chce trpělivost při vybírání, někdy trvá déle, než naleznete ten pravý, co vám bude slušet.

2.       Overal
–          Overaly jsou velice moderní, jsou pohodlné a vypadají dobře. Koupily jste si už někdy nějaký? Jestli ne, rozhodně je na čase to změnit. Ať už barevný, bílý, nebo černý, určitě si nějaký vyberete.

3.        Sluneční brýle
–          Doplněk, bez kterého se v létě neobejdete. Jistě nějaké sluneční brýle už máte, ale co doplnit sbírku o nějaký nový kousek neobvyklého tvaru či barvy? Můžete je nosit nejen jako praktickou ochranu proti sluníčku, ale také ve vlasech místo čelenky.

4.       Květiny
–          Květiny, živé či umělé, mohou krásně doplnit váš outfit. Mohou být na sponce, na čelence, jako věneček, jako brož, cokoli vás napadne. Ženy a květiny odedávna patří k sobě, není tedy divu, že ženám tolik sluší a proměňují je v něžné víly.

fotografka

5.       Dlouhé šaty
–          Krátké šaty nosíme všechny, co výjimečně sáhnout po šatech dlouhých? Zvlášť pokud jste vyšší postavy, neuděláte chybu. Dlouhé šaty vypadají žensky a elegantně. Není potřeba za každou cenu ukazovat holé tělo, méně je někdy více. A pokud byste rádi přeci jen něco málo odhalily, co sáhnout po šatech s holými zády nebo rozparkem?