Novinky ve světě alkoholu

Rum
První novinkou roku 2018 je třtinový rum, , značky Stock Plzeň – Božkov s názvem Republica Exclusive. První republika je znakem elegance a české hrdosti na veškerá česká řemesla, který tento rum oslavuje. Rum s třtinovou chutí, chutí s tóny vanilky a sušeného ovoce, jantarové barvy, se dle doporučení, pije samotný a při pokojové teplotě.
alkoholické nápoje
Tento rum firma Stock tematicky zaslala i na natáčecí plac seriálu První republika, kde ho ochutnali všichni účinkující herci a nemohli si ho vynachválit. S 38 % obsahu alkoholu jim mrazivé natáčecí dny velice zpříjemnil. Společnost Stock Plzeň – Božkov je jedničkou na českém trhu v lihovinové sekci. Značka fungující již přes 100 let produkuje nejenom značku Božkov, ale i Fernet, Magister, Amundsen, distribuuje Captain Morgan, Baileys, Jim Beam a mnohé další. Firma Stock Plzeň je tak na první pozici v objemu prodaného alkoholu, se svými více než 75 druhy produktů.
sklenička whisky
Likér
Koncem roku 2017 se na trhu objevila i novinka Black Fox, bylinný likér, nečekaně opět od značky Stock Plzeň. Jelikož vzrostla obliba bylinných likéru, Stock neváhal a zareagoval, vypustil tak do světa produkt, pro mladší generace, s rafinovaným designem lišky, se zelenýma očima. Vývoj a průzkum tohoto likéru trval přes rok a půl a dal tak vzniknout bylinnému produktu s pomerančovou příchutí. Tento likér s 35 % obsahu alkoholu, je dle doporučení nejlepší pít vychlazený, podávaný s ledem a samotný – nemíchaný. Někteří tento produkt srovnávají s obdobným likérem a to Jagermeisterem, jehož obliba v posledních dvou letech prudce stoupla. Stock tak zareagoval na tuto skutečnost a snaží se získat zákazníky tohoto již známého likéru na svou stranu a to pomocí chutě pomeranče, kterou spotřebitelé trochu hořčího Jagermeistera určitě ocení a po čase i upřednostní. Black Fox nasadil i naprosto stejnou prodejní cenu jako má již několik let jeho konkurent.