Nová atrakce pro pány?


Atrakcí je jistě více než dost, ale co takhle malou službu, která vás vyzvedne do výšin něhy a porozumění s krásným zakončením? Jistě si pánové nenechají ujít tuto velice lákavou nabídku. Je to pro ně jako vrchol, který ještě nedokázali zdolat, takže se o to jistě budou snažit.

Hned si tedy řekneme, o co se vlastně jedná:

Erotické masáže Praha, jsou tím velice výjimečným, co bychom vám chtěli nabídnout. Ty se týkají jak mužů, tak i žen nebo dokonce i párů. Přizpůsobíme se opravdu každému. Objednat se můžete dopředu, abyste si zajistili na jistou hodinu pobyt u nás a měli připravenou dámu, kterou si k tomuto účelu sami vyberete, nebo můžete přijít jenom tak se podívat. Možná se vám některá dáma zalíbí natolik, že hned neodmítnete a vyzkoušíte naše služby. V tomto odvětví se však nejedná o žádné erotické choutky. Sexuální akt jako samotný s tím nemá opravdu nic společného, to se nemusíte bát.

Dalším odvětvím jsou speciality, které dámy provádějí. Můžete si tak říci o:

· Nuru což znamená, že vás bude dáma hýčkat svým vlastním tělem. Partnerka po vás bude krásně klouzat díky nuru gelu, který se maže na celé tělo, abychom z toho měli lepší pocit a bylo to krásně hladké. Jistě vás to už nyní vzrušuje.
· Zaměření na penisto je část, kterou si můžete říct dopředu nebo posléze. Jedná se o spojení s některou jinou masáží, ale zaměřujeme se na penis, který hýčkáme a mazlíme se s ním, ale oddalujeme vyvrcholení, abyste si to ještě více na konci užili. Jistě o tuto možnost stojí každý muž.
· Mýdlové nebo s olejíčkyzde se setkáme podobně jako při nuru s hlazením po celém těle a také na intimních partiích a vlastně kdekoliv, kde se vám to bude líbit.

Chcete to také zažít?

Není to nejnovější atrakce pro muže, ale je vyšperkovaná do posledních detailů až díky dnešní době, která chápe, že tohle není podvádění, ale že jde o masáž trochu jiným způsobem. Zde si totiž dopřejete příjemné prostředí a také pohled na krásné ženské tělo, které se líbí zkrátka každému muži.