Vašim nohám není jedno, po jakém povrchu se pohybují

Vašim nohám není jedno, čeho se dotýkají, na povrchu, po kterém každý den chodíme, velmi záleží. Jako ochrana slouží boty, ty však nejsou pohodlné a ve chvíli, kdy můžeme, se jich rádi zbavíme. To platí především doma. Chodit bosí, je to nejlepší co pro své nohy a celé tělo můžeme udělat.

Aby však člověk doma mohl chodit bez obuvi, chce to kvalitní povrch. Kvalitní, ale zároveň i vzhledný. Potřebujeme totiž také to, aby ladil se zbytkem interiéru, když je každý dne na očích. Od takto zatíženého povrchu také očekáváme snadnou údržbu. A zátěž je to někdy opravdu velké. Nejen chůze, ale i posouvání židlí či pády nejrůznějších věcí působí na životnost povrchu.

Podlahy, které skloubí kvalitu, životnost, pohodlí i pěkný vzhled

Vybírat tedy musíme opravdovou kvalitu, při které zhodnotíme všechna naše kritéria. Vinylové plovoucí podlahy poskytují přesně to, co hledáme a očekáváme. Skloubí v sobě dostatečnou kvalitu a odolnost, kterou poskytuje například klasická dlažba, příjemný povrch a jakousi měkkost, při běžných podmínkách zaznamenanou u koberců, a snadnou údržbu. Je to tedy velmi moderní a praktické řešení.

A co víc, díky voděodolnosti může být tento typ podlahy použit i v místnostech, kde to nebývá běžné, tedy v kuchyni či koupelně. Uvidíte, jak celou místnost projasní a dodají zcela nový rozměr.

Montáž bez odborníka

Jistě vás pak potěší, že i samotná pokládka je velmi snadná a netřeba odborné pomoci či dokonce montáže. Průměrně zručný člověk to zvládne sám za pomoci tužky, metru a zalamovacího nože. Tyto podlahy jsou totiž vybaveny unikátním patentovaným zaklikávacím systémem a velmi snadno do sebe zapadají. Zapomeňte na lepení a složité pokládání.

Vybírejte z široké nabídky barevných odstínů a imitace dřeva. V interiéru následně zavládne vzdušný a přírodní vzhled, přesto moderní a stylový. Vaše nohy vám poděkují. Nikdy dřív nebyla bosá chůze u vás doma tak příjemná.