Obutí pro malé princezny


holčičí botičky

Máte doma malou slečnu? Nebo snad máte dvě, jednu menší a druhou větší? Určitě se rády parádí a jistě i ony si rády vybírají, co budou nosit, to se zaručeně týká i jejich obutí. Zvláště malé holčičky se rády cítí jako princezny a tomu svůj oděv i obuv do detailu přizpůsobují.

V takové případě se zajisté nespokojí s kotníčkovou nebo šněrovací obuví. Navíc nyní je správné roční období, kdy malé slečny mohou nosit obuv podle svých představ. K sukýnkám i šatům se přece nejlépe hodí dětské baleríny. Kdy jindy je nosit, než na jaře nebo v létě?

nohy, růžové punčocháčky, boty

Vše pro nadcházející sezónu

Chystáte-li se i vy koupit své dcerce či dcerkám nové obutí na nadcházející sezónu, neváhejte ani chvilku a vyberte si z široké škály, kterou máme v nabídce . Kvalita a precizní provedení je samozřejmé. Nemusíte se bát. I pohodlí pro nohy bude dokonalé.

V nabídce tak určitě naleznete:
· sportovnější i elegantnější typy balerín
· baleríny s rovnou podrážkou i nízkým podpatkem
· nejrůznější vzory i barvy
· kožené, syntetické i textilní provedení
· velký výběr velikostí, od 19 do 35
· vhodné obutí do města, na hřiště i na písek

Zkrátka, cokoli si představíte, u nás naleznete.

Pohodlí je velmi důležité

Baleríny jsou velmi pohodlné boty s krásným vzhledem, to jistě každá malá slečna ocení. I vy dáte raději přednost pohodlné botě, než botě s úzkou špičkou a tenkým podpatkem. Že je bota pohodlná neznamená, že musí být i ošklivá. Baleríny dokazují přesně pravý opak.

Nechte vaši dcerku, ať si sama vybere. Díky příznivé ceně však můžete pořídit i více párů a vaše peněženka může zůstat v klidu. Dcerka pak bude mít radost několikanásobnou.

Každá máma chce pro své dítě to nejlepší, proto si vyberte u nás. Kvalita, hezký vzhled i příjemná cena je naše plus. Připojte se tak k dalším spokojeným zákazníkům a dopřejte vaší dcerce pocit, být princeznou.

kámen, šedé botky