Podpořte svůj sexuální život v období menopauzy

Období menopauzy je velice složité období, kdy prožíváme těžké chvíle a ne vždy se cítíme dobře a ve své kůži, spíše je tomu naopak. Ovšem pociťujeme i další projevy, o kterých často jako ženy nemluvíme a necháváme si je spíše pro sebe. Bohužel je však vědecky a statisticky dokázáno, že některé mohou být velice nepříjemné a že mnohých z nich bychom se chtěly nadobro zbavit.

čajový dýchánek

Jedná se o:

1. Jedna žena ze šesti pociťuje při pohlavním styku bolest.
2. Jedna žena ze čtyř ještě nedosáhla pravého orgasmu.
3. Jedna žena z pěti má problémy s nedostatečným zvlhnutím pochvy.
4. Dvě ženy z pěti mají příliš nízké libido.

staré ruce

Tyto případy postihují moderní ženy v dnešním světě. Není to však případ indiánek, které v jižní Americe pěstují rostlinu zvanou Maca. Konzumace této rostliny z čeledi brukovitých, zajistí správné libido, chuť na erotické hrátky také dostatečné prokrvení i zvlhčení. Díky tomu jsou ženy z těchto indiánských kmenů ve skvělé sexuální kondici, což je prioritou v jejich kmenu již po staletí, aby mohli přivádět na svět nové děti. Dopřejte si i Vy plnohodnotný sexuální život tak, jak si ho představujete ve svých snech. Bez bolesti a s velkou chutí!

meditující žena

Buďte v harmonii se svou duší a pak se budete cítit lépe i navenek

Vlastní uspokojení je velice důležité, protože jakmile nejsme spokojené uvnitř, projevuje se to negativně i navenek. Proto je tak důležité zachovat si vlastní rovnováhu a harmonii a snažit se ve své duši o pocit příjemný a blažený a k tomuto účelu jsou stvořené i přípravky, které nám mají pomoci v přechodovém období tedy v období, které se nazývá klimakterium. Abychom opětovně mohly být šťastné a mohly pociťovat příjemné pocity, musí nám být dobře i na duši a proto můžeme poskytnout našemu tělu výživné látky, které mají vše špatné a protivné, co je nám nepříjemné napravit .