Šetřete místem ve Vaší profesionální kuchyni

Chodíte z práce uhoněný, bolí Vás nohy? Máte občas i pár modřin od skříněk v kuchyni? V době obědů se těžko zastavíte!
Kuchyně je malá? Nebo je Vás tam, jak psů? Nebo, čím to vlastně je, že býváte i naštvaní, jak se tam vzájemně motáte mezi hrnci na kamnech? Vždyť v jiných profesionálních kuchyních je na prostor kuchyně také dost lidí, a přitom to tam pracuje, jak dokonalý stroj. Nebude to špatným uspořádáním spotřebičů?

profesionální kuchyň

Proveďte změny co nejdříve.
Nebude to, třeba tím, že jich tam máte zbytečně moc? Nevyřešily by to konvektomaty retigo? Zamyslete se. Jděte do práce trochu dřív a postavte doprostřed Vaší profesionální kuchyně. Nepotřebovalo by něco skutečně vylepšit? Nešlo by jedním konvektomatem retigo spojit několik spotřebičů v jeden? Neuvolnilo by se tak nějaké to místo?
Víte, není čas otálet. Chcete se věnovat vaření, ne? Nechcete přece balancovat s pánví kolem druhého kuchaře, který připravuje přílohu. Na to čas nemáte. Tak se do toho pusťte s radostí a energií. Změní Vám to pohled na Vaši práci kuchaře!
Konvektomaty retigo jsou kvalitními spojenci všech kuchařů. Pomáhají v mnohém. Vážně!

sporák

1. To nejdůležitější je, abyste konvektomatem nahradil několik spotřebičů. Ušetříte místo k volnému pohybu po Vašem pracovišti!
2. Můžete připravovat hned několik jídel najednou, a to ve stejném systému. Ušetříte čas.
3. Vyčištění konvektomatu retigo české výroby je tak snadné. Ušetříte si námahu!
4. Ovládání konvektomatu retigo je rychlé a přesné!
5. Nebudou Vám hrozit žádné zbytečné popáleniny a drobné úrazy, jak už to u kuchařů bývá zvykem! Bezpečnost konvektomatů retigo je na prvním místě!
6. A nakonec Vás za investici do nového pomocníka pochválí i šéf. Až uvidí spotřebu elektrické energie za rok, bude mile překvapen!
Tak, jak jste se rozhodl? Půjdete do toho? To víte, že ano. Nebudete litovat!