Víkendové pobyty

Krásný hotel, bohatá snídaně, teplá večeře o třech chodech, sauna nebo masáž a dokonalé prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma. Hotely, ale i všelijaké penziony nebo lázně nabízejí nepřeberné množství možností, jak se můžeme odreagovat a načerpat zde trochu síly.

pár

Stres, napětí a frustrace. Takové pocity často ovládají naši duši. Zejména, když se jedná o konec pracovního týdne. Využijte proto nabídku těchto pobytů a načerpejte novou sílu v destinaci, kterou si sami vyberete. Vždy za velice nízké a báječné ceny.

Užijte si pobyt s partnerem

Nejlepší příležitost, jak strávit celý víkend společně. Můžete to pojmout formou romantického víkendu a doplnit víkendový pobyt pro 2 také o nějakou lázeňskou proceduru. Je mnoho možností a variant, ze kterých si můžete vybírat. Hotely nabízí přepychové zázemí. Skvělé večeře, výtečné snídaně a mnoho zajímavých aktivit. Některé lákají k návštěvě sauny v jejich zařízení, jiné mají bazén nebo vířivky. Rozhodně využijte i masáží, protože ty odeženou špatnou náladu a zanechají čisté tělo příjemně nabité novou energií.

wellnes

Čas, který máte jenom sami pro sebe
Je příjemné vědět, že pokud odjedete alespoň na víkend mimo svůj domov, že budete mít celou tu dobu čas jenom sami pro sebe. Můžete se věnovat partnerovi či partnerce. Strávit společné krásné chvíle je velice důležité. Posílíte tím váš vztah a upevníte mezi sebou vazby. Po náročném a vydatném týdnu plném starostí se to jistě hodí. Využijte nabídek, které jsou zde pro vás připravené. Hotely nabízejí mnoho slev, takže ani ceny nejsou nijak přemrštěné. Za velice slušnou sumu můžete mít polopenzi v luxusním hotelu a ještě k tomu s masáží. Nabízejí se však i další procedury lázeňského typu nebo jiné aktivity například v přírodě. Sportovní kurty, turistika, krásná příroda to všechno patří k odpočinku. Večeře při svíčkách a krátká procházka a máte připravený naprosto dokonale romantický večer ve dvou. Tyto nabídky jsou vhodné pro každého. Stačí si vybrat balíček, který je vám k srdci nejblíže.