Poraďte si i Vy

Víte, o kolik jednodušší se stane Vaše práce, nebo soukromý život, když budete komunikovat s přesnými informacemi, ale také s patřičnými názornými pomůckami? Víte, že cílem komunikace, ve které chcete něco vysvětlit, je nutné zachovat vnímání všemi dostupnými smysly toho druhého. Jde Vám přece o to, aby Vás ten druhý dokonale pochopil.
Vezměte si dva příklady.

tisknutí

  1. Zaměstnání. Potřebujete přesvědčit vedení firmy, že Váš pracovní návrh je nejlepší a nejefektivnější ze všech. Připravíte si prezentaci a povídání. Vaši posluchači zapojují zrak a sluch. Nechtěli byste jim přidat ještě hmat? Určitě jste uvažoval o maketě Vašeho projektu. A víte, že 3d tisk Praha Vám ušetří spoustu času s přípravou takové makety? Vaše přesvědčování vedení firmy o Vašem svém skvělém úmyslu bude připraveno během chvíle. Dokonce i opravy budete mít hotovy do druhého dne. Nejenže Váš návrh bude efektivní, ale i Vaše práce s přípravou návrhu nebude od efektivity daleko. A to se cení!
  2. Soukromí. S moderní technologií 3d tisk Praha můžete uspět ale i doma. Potřebujete-li přesvědčit svého životního partnera o výhodné koupi rodinného domu, ale není čas na jeho prohlídku, nechte si podle fotografie zhotovit 3d tiskem v Praze maketu, kterou partnerovi předložíte. Nebo ji nechte zhotovit v malém provedení, jako přívěsek na klíče, a darujte mu jej. To proto, aby partner věděl, jak moc Vám na tom objektu záleží. Ale také, aby měl stále na očích vidinu skvělého bydlení, které má na dosah.

3d tis

Nejen tyto dva příklady dokážou obsáhnout všeobecné výhody moderní technologie 3D tisku v Praze. Určitě pro tento způsob zhotovování zmenšenin byste našel spoustu dalších skvělých uplatnění. Výhodami jsou rychlost provedení a věrnost původnímu obrazu. Stačí jen fotografie, nebo přesné rozměry předlohy.
Pokud chcete někoho přesvědčit o svých nápadech, že jsou ty nejlepší, poraďte si i Vy s jejich prezentací.