Vyřešte to s klidem lorda

Vybouchlo Vám auto? Teda ne doslova. Ale prostě najednou vypovědělo službu? Nebo auto vůbec nevlastníte, a přesto byste nějaké občas potřebovali, abyste stihli všechno, co ten den máte naplánováno? Kladno sice daleko od Prahy není, ale ty spoje nebývají vyhovující, viďte? A kromě toho, vždycky o Vaše město ani nejde.
Pokud ovšem plánovaně, nebo naopak zcela neplánovaně potřebujete stihnout schůzku nejen ve městě, ale i mimo něj, nejde přece o neřešitelnou situaci.
Zachovejte rozvahu.

logo taxi

· Cožpak Vás nikdy nedostihla myšlenka, že taxi služba je tak pohodlná a hlavně rychlá?
· Cožpak je tak těžké objednat si vůz taxi k tomu, abyste stihli všechno, co si naplánujete?

Právě k těmto účelům je přece stvořená!
Když zjistíte, že Váš plechový brouček stávkuje, politujte ho. Rozčilovat se je zbytečné. Stejně nepojede. S klidem lorda vytočte telefonní číslo a domluvte se na náhradním odjezdu taxi službou.

Když víte, že ani auto, ani řidičský průkaz nevlastníte, ale přesto se potřebujete druhý den brzy ráno dostat do dosti vzdáleného místa od bydliště, nevolejte známým a kamarádům, zda by Vás tam nedopravili. S klidem lorda vytočte známé telefonní číslo a můžete si jít v klidu lehnout.
Když Vás čeká služební cesta do cizího státu a letadla přitom nesnášíte, neobjednávejte po telefonu lístek na vlak. Takové cestování Vás není hodno. Nikdo nemusí vědět, jak velký strach z létání máte. S klidem lorda … Však už víte.
Komfortní cestování bez stresu a rozčilování, ale také bez přemísťování se do nádražní haly poloprázdným, nebo naopak nacpaným autobusem MHD, si užijete jenom v pohodlném taxi.

silnice

Nebudete litovat.
Už se vidíte, jak u domu zaparkuje Vámi objednané auto taxi, a Vy sejdete po schodech, abyste v sychravém ránu s polootevřenýma a ospalýma očima nasedli? Jak dlouho budete muset jít, než nasednete? Minutu? Nebo dvě? Než se stačíte uvelebit, šofér se rozjede. A Vy? Vy můžete dospávat, nebo jen mlčky klimbat a pozorovat rozespalé ráno z okna pohodlného povozu. A až se trochu rozední, a Vy se konečně proberete k životu, můžete s řidičem poklábosit, nebo si přečíst ranní tisk.
Ne, to nemá chybu, viďte?