Zakryjte tu díru dřív, než bude pozdě

Vlastní studna na vlastním pozemku je výhra. Zvláště tehdy, je-li voda v ní pitná. A to se vidí málokdy! Proto buďte rádi, že ji máte. A hýčkejte si tuto přírodní vymoženost.
Jenže s vlastní studnou na vlastním pozemku Vám nastává i vlastní, a to ne malá starost! Vy zodpovídáte za bezpečnost, ale i za to, že nezávadná voda v ní zůstane nezávadnou i nadále!

poklop

Zvládáte to?
· Bezpečnost.
Jak máte studnu zajištěnou proti možnému pádu do ní? Jaký máte poklop? Dřevěný? https://www.mall.cz/drevene-detske-naradi ? Staletý? Chatrný? Není nic těžkého propadnout se dovnitř, když si na poklop stoupnete? Nebojíte se o svá vnoučata, která zcela přirozeně touží po dobrodružství? Prozkoumávat kouty Vašeho pozemku vnoučaty neznamená bezpečí, pokud nemáte kvalitní kompozitní studniční poklopy ud/! Myslete na to, že bezpečnost v okolí studny i studny samotné, musíte mít na paměti v první řadě! Jinak Vám může hrozit malér. A ten nemusí vždycky skončit šťastně.

· Ochrana zdroje pitné vody.
Nejen bezpečnost může kvalitní poklopzabezpečit. Studniční poklop zabezpečí i další neméně důležitou věc! Používáte studniční vodu úplně stejným způsobem, jako vodu z obecního vodovodního řádu? Vaříte s ní? Perete v ní? Pijete ji čerstvě vytaženou ze studny? Tak příjemně chladivou a bez přidaných chemikálií? Čirou a svěží? Potom je kvalitní kompozitní poklop vážně důležitou součástí každé studny!

studna

Jděte a raději se sami přesvědčte.
Není nic snadnějšího, než se hned vydat ke zdroji své vlastní pitné vody. Ale ne proto, abyste si načerpali džbánek k pití. Ale jako kontrola poklopu, který na studni právě máte. Sebemenší nesrovnalost může narušit nejen bezpečnost Vašich vnoučat, ale i znehodnocení tak kvalitní a nezávadné vody, se kterou se můžete dokonce pochlubit! Předejděte tomu, aby se voda stala nekvalitní a nepoživatelnou! Předejděte tomu, aby se Vaše studna nestala zdrojem nebezpečí.