Základem je prostě spolehlivé vybavení

Základním vybavením každého rybáře je samozřejmě kvalitní a spolehlivý rybářský prut určený na lov ryb, na které se zrovna chystáte jít. Další důležitou věcí je pak kvalitní naviják či multiplikátor a samozřejmě kvalitní pletená šňůra či vlasec, na které se můžete spolehnout v případě, že se snažíte už ulovenou rybu dostat na břeh. Ale tomu předchází ještě to, že nejprve musíte nějakou chytit, nějak ji přilákat, aby se chytla.

loďka, muž, rybářský prut

A právě v tomto případě Vám mohou pomoci kvalitní a spolehlivé návazce na kapry s krmítkem, protože pokud se chystáte na lov této ryby, tak nemůžete návnadu dát přímo na háček, ale je nutné ji připevnit gumičkou pod háček a v tomto případě už je jen na Vás, jakou návnadu máte osvědčenou a jestli tedy používáte kukuřici či boilies nebo olovo naplněné krmnou směsí z naší nabídky či po domácku připravenou.

V naší široké nabídce najdete kvalitní návazce na kapry od předních výrobců, na které se můžete opravdu spolehnout a to v sadách po dvou či třech kusech i s několika různě velikými háčky. Tyto návazce můžete tedy použít jak na kukuřici, tak na pelety či boilies. Samozřejmě u nás najdete i samostatné háčky, gumičky či vlasce a pletené šňůry, abyste si mohli vytvořit návazce sami podle sebe, pokud budete chtít.

muži, řeka, rybaření

Kromě toho Vám naše rozmanitá nabídka vyjde maximálně vstříc i v dalších požadavcích. Najdete zde také montáže na sumce, rybářské pruty všech druhů dostupných na trhu, krmné směsi, návnady a nástrahy a prostě a jednoduše všechno potřebné ke kvalitnímu rybolovu. Také Vás můžeme vybavit kvalitním a spolehlivým oblečením k vodě a samozřejmě i přístřešky a čluny. Jen se porozhlédněte a najděte, co všechno potřebujete a zvyšte tak svůj úspěch u vody.