Praktický pomocník

Na našem trhu je nepřeberné množství výrobků, které mají krásný obal. Je fajn, když některý obal po rozbalení výrobku můžeme použít i k jinému praktickému účelu.

Současný svět je takový, že převážně žijeme hekticky. Z práce přijdeme domů, jsme unaveni a stává se, že bezmyšlenkovitě odkládáme nějaké drobnější věci, které pak hledáme, když je potřebujeme. Možná patříte mezi ty důsledné, kteří mají rádi v určitých věcech pořádek. Možná jste jiní, třeba vám je jedno, kam co položíte, ale pak se rozčilujete, když něco hledáte.

sáček se zipem

Na jaře se většina žen se rozhodne pro velký úklid, při kterém zjistí, že má mnoho drobností, které by se mohly někdy hodit, ale nevědí jak a kam je uložit. Ať se například jedná o nějakou bižuterii, drobnosti k šití, různých zbylých semínek, které použijí zas až příští rok nebo pohlednice. Naši muži kutilové, které mají množství různých šroubků, matek, závitů atd. v nějakých plechovkách, tak ti se též potýkají se špatným přehledem.

uzavratelne_sackyuzavratelne_sacky

Pokud se rozhodnete ve svých některých věcech si udělat pořádek s přehledem, můžeme vám k tomu doporučit takovou malou pomůcku, která vám usnadní mít o svých věcech přehled. Jsou to igelitové sáčky, které jsou uzavíratelné zipem. Jsou z pevnějšího plastu, průhledné, dobře uzavíratelné. Dají se popisovat, a co je důležité, že jsou k dostání v různých velikostech. Mají všestranné využití. Pokud budete mít zájem získat více informací, stačí si do webového prohlížeče zadat zipové sáčky.

Ženy, které rádi pečete cukroví (perníčky) a dorty, pak je zdobíte, zkuste využít tento sáček se zipem na polevu. Sáček se uzavře a po odstřihnutí spodního růžku se dá krásně zdobit. Poleva netuhne a nevyteče. Tohoto malého pomocníka si možná oblíbíte. Nebo v kuchyni do sáčku odložíte nespotřebované stroužky česneku či oloupanou cibuli, uzavřete a nemusíte mít strach, že vám v lednici budou tyto „pochutiny“ zapáchat. Sáčky se zipem mohou posloužit například i na svačinu dětem do školy.

Na jednu stranu víme, že bychom měli co nejméně používat obyčejné igelitové sáčky, které po jednom použití většinou vyhazujeme. Ale tyto sáčky se zipem jsou jiné. Jejich životnost a praktičnost oceníme.