Staňte se dvojitým agentem a rozlouskněte záhadu

Máte rádi společné akce s kamarády? Rádi se bavíte, řešíte zapeklité hádanky a těžké úkoly? Máme pro vás skvělou příležitost, jak se zabavit a pomocí společných sil vyřešit zajímavé hádanky, rozluštit záhadné kódy a hledání ztracených předmětů. Když jeden klíč najdete, většinou vede k druhému a pak k dalšímu. Přes všechny úkoly se dostanete k samotnému konci hry.
vězení s tajnými klíči
Uniknete z uzavřené místnosti v časovém limitu nebo vás hádanky a klíče dostanou do úzkých, odkud se nedokáže už vymotat. Úniková hra Pardubice tento styl zábavy nabízí. Je to skvělá příležitost, jak zabavit sebe i své kamarády. Nebo se můžete domluvit s rodinou na společně stráveném čase. Řešení věcí v klidu je jiné, než když jste pod tlakem. Máte stále méně času. Úniková hra je dobrým dárkem pro blízké, kteří si užijí zábavu a zažijí něco naprosto jiného. Zapojení myšlení a správného jednání ve vypjatých situacích. Vhodné i pro firemní akce, teambuilding, školní výlety, rozlučky se svobodou, významná výročí i narozeniny. Úniková hra nabízí dárkové poukazy, které si můžete vyzvednout na pobočce nebo vám je pošlou poštou či e-mailem. Je možné se domluvit. Při dárkovém použití je možnost objednání dřevěné bedýnky, do které se poukaz vložíte a uzavřete. Její otevření je samotnou hádankou.
zámek k otevření
Jestli se dostanete do bedýnky, bude pro vás zábavně jednoduchá samotná hra. Hra se odehrává v Sovětském svazu, který má v úmyslu ovládnout celý svět. Nejstřeženejší dokumenty pod krycím jménem Hvězda se dostanou do rukou agenta George. Ten se po posledním rozhovoru s vámi záhadně ztratí. Vaším úkolem bude rozluštit, kam se poděly tajné dokumenty a co se stalo s agentem. Hra probíhá v konspiračním bytě mezi ulicemi Americká a Ruská. Zvládnete pomocí nápověd získat většinu klíčů, abyste tuto záhadu rozluštili? Bude vám stačit čas na to, abyste se dostali ven? Vyzkoušejte na vlastní kůži zábavnou hru.