Jak si udělat ve svých kancelářských záznamech pořádek?

Pořiďte si šikovnou kartotéku kovovou a máte konečně po starostech. Je to totiž ideální způsob, jak si porovnat závěsné desky se záznamy svých klientů pěkně podle vlastních potřeb. Řadit je můžete podle kritérií na přání nebo přímo podle abecedy, abyste se v nich perfektně v budoucnu vyznali.

Kartotéka kovovámá spoustu výhod pro své uživatele

Mezi ty hlavní patří její životnost a stabilita, kterou se vyznačuje. Můžete si vybrat, pro jaký formát spisových závěsných desek bude následně určena. Mezi ty standardnější patří velikost pro desky se složkami formátu A4. Jistě vás bude také zajímat materiál, ze kterého je vyrobena. Tím materiálem jsou ocelové svařované pláty plechu. Teleskopická kuličková ložiska, vám zajistí velmi hladký pojezd, při výjezdu jednotlivých šuplíků.

Jakým způsobem se jednotlivé šuplíčky rozlišují?

Při výrobě bylo myšleno na to, že každý si potřebuje vybavit svou kartotéku kovovou svým vlastním způsobem rozlišovacích označení. Na vysunovacím šuplíčku tedy rovnou naleznete štítek, kam je možné vkládat popisek s označením podle vlastních potřeb.

Je zajištěno, aby nemohl vysunovací šuplík při rychlém vysunutí třeba přímo vypadnout?

I na tento fakt výrobce samozřejmě myslel a zajistil blokaci, díky které je možné vysunout jen jeden šuplík, který má pojistku právě proti vypadnutí při rychlém vysunutí. Stejně tak bylo myšleno i na fakt, že by mohlo vlivem vysunutí většího množství šuplíků najednou, dojít k přetížení a pádu celé kartotéky kovové. Zároveň i větší váha celé výsuvné skříně dává jistotu, že nedojde tak snadno k žádnému převážení na jednu stranu a tím pádu celé skříně.

Jaká je barevnost nabízených skříní?

Vybrat si můžete z celé řady, od bílých, klasických šedivých, až po různobarevné nebo oblíbené antracitové. Můžete si tedy vhodně zvolit právě takovou barvu, která bude vhodně doplňovat styl a vybavení celé vaší kanceláře nebo ordinace.

Mějte své věci pečlivě srovnané a ušetříte tak čas, který můžete raději využít pro odpočinek a relaxaci.