Posviťte si na LED panely

Tak, jaké máte požadavky na osvětlení tělocvičny? Světlo by nemělo mlít z posledních sil, aby bylo vážně dobře vidět, ale také by nemělo být ostré a jasné natolik, aby cvičenci neoslepli. Ale, jak to tak bývá, s větším světlem roste i cena za provoz! Možná byste přece jen mohli zaostřit své myšlení na led panely, které Vaše požadavky splní do puntíku!hall
1. Jen si představte, jak se na ploše tělocvičny rozestoupí cvičenky aerobiku v čele se cvičitelkou. Což o to, podívaná by to mohla být pro oko muže velmi zajímavá. Ale jak byste, milí muži, mohli něco vidět, kdyby skomírající zářivky, které sem tam problikávají, dodávaly světlo tělocvičně v podobě šera! Pánové, neviděli byste nic, co by Vás s jistotou zajímalo nejvíce!
2. Nebo představa osvícené tělocvičny, která připomíná pláž za poledního slunce. Je pohlcena prudkým a ostrým světlem! Jak by Vás bolely oči! Milé cvičenky, přimhouření očí by znamenalo, že byste musely brzy navštívit kosmetický salon a nechat se napustit látkou, která odrovnává vrásky. Nebo byste chtěly cvičit se slunečními brýlemi, abyste se mohly dívat na cvičitelku?
Efektivním řešením jsou prostě LED panely!
Mají tolik výhod, že byste museli být hluší a slepí, abyste nepřipustili, že úsporné led panely patří k nejlepším řešením s osvětlením Vaší tělocvičny!
A proč tomu tak je?
Však si na ně můžeme, obrazně řečeno, posvítit!
· Líbilo by se Vám, kdybyste ušetřili téměř 50% elektrické energie?
· Byli byste spokojeni s vyšší životností led panelů?
· Přivítali byste, aby světlo bylo přiměřeně rozptýleno stejným dílem po celé ploše tělocvičny, aniž ba nastalo šero, nebo naopak příliš mnoho světla?
· Byli byste rádi, kdyby led panely dodaly svým vzhledem moderní a estetický vzhled celé tělocvičně?
· Tetelili byste se blahem, kdyby Vás ekologové pochválili za vstřícný krok k naší planetě?
No, vidíte. A toto všechno s led panely získáte!building